CST Türkçe CST English CST Russian
Müşteri Himzetleri

CST POLİÜRETAN ZEMİN BOYA ESNEK

Ürünün Tanımı

dr TECH 5225 esnek ,self levelling(kendilignden yayilan) elastomerik yapida ,solventsiz 2 komponentli poliüretan esasli sportif ve rekreasyon amaçli zemin kaplama malzemesidir.

 • Ürünün Genel Uygulama Alanı

  dr TECH 5225 sivi olarak tatbik edilen çok amaçli spor zemin kaplamasi olup darbe direnci ve dayanimi yüksek atletik zeminler olusturur. dr TECH 5225 kauçuk granül kullanilarak üretilen siltelerin yere serilmesi ile veya kauçuk granüllerin yerinde dökülmesi ile veya poliüretan köpük siltelerin yere serilmesi ile olusturulan esnek zeminlerin kaplanmasi için de kullanilabilir.Bu çok katli spor zemin sistemleri oldukca servis ömrü uzun ,basketbol,voleybol gibi geleneksel tüm spor aktiviteleri için uygun zeminler olusturur.Ayrica ahsap gibi diger yüzeyler üzerine uygulanmasi da mümkündür. dr TECH 5225 kullanilarak elde edilen zeminlerin kimyasal direncini,renk stabilitesini artirmak için uygun bir UV dayanimli son kat kullanilmasi tavsiye edilir.

 • Ürünün Uygulama Şekli

  A ve B komponentlerinin homojen olarak karistigindan emin olunmasindan hemen sonra dr TECH 5225 yüzey hazirligi yapilmis zemine önce 0,5-06 Kg/m² arasinda olacak sekilde tarakli mala veya çek çek ile uygulanir.Nihai dr TECH 5225 uygulanmasindan önceki bu uygulama daha düzgün bir satih elde edilmesini sagladigi gibi olasi hava kabarciklarindan dolayi olusacak kabarmalari da önler. dr TECH 5225’in hava kabarciklarini atma özelligi özel olarak katilan kimyasal katkilar ile gelistirilmis olmasina ragmen uygulamadan sonraki 10-15 dakika içinde kirpi rulo uygulamasi yapilmasi tavsiye edilir. 2 Komponentli Polyüretan sistemler neme karsi daha reaktif olmasi dolayisi ile uygulamadan sonraki 24 saat boyunca yüzeyin su ile temasi önlenmelidir.Aksi halde köpürmeler olabilir.

 • Ürün Teknik Bilgileri

 • Sağlık ve Güvenlik Uyarıları

  Koruyucu gözlük ve eldiven giyin.Sürekli buharina maruz kalmayin.
  Sik sik deri ile temasindan sakinin.
  Göze,agza,burna temas etmesi durumunda bol suyla yikayin ve gerekirse medikal yardim isteyin.
  Kullanma esnasinda sigara içmeyin.Ates ile yaklasmayin.